Jadrný > Podlahářství > Dřevěné podlahy

Dřevěné podlahy

drevene-podlahy

Pokládáme samozřejmě klasické dřevěné podlahy, podlahy třívrstvé, palubky, parkety, ale také mozaikové podlahy.

Při výběru dřevěné podlahy se s námi neváhejte poradit. Máme mnoho praktických zkušeností s pokládkou v různých prostředích a jsme schopni Vám při výběru poradit. Existuje mnoho barevných variant a dekorů, ne všechny se však hodí všude.

Pamatujte, že kvalitní dřevěná podlaha je investicí do budoucna.

Dřevěné podlahy třívrstvé

Horní vrstvu třívrstvých dřevěných parket tvoří silná deska z ušlechtilého dřeva, která určuje vzhled hotového parketového dílce, a tím i celé podlahy. Masivní vrstva je tvořena z kvalitních dřevin, střední vrstva s vyfrézovaným pérkem a drážkou je vyrobena z mékkého dřeva, spodní vrstvu tvoří dýha, která zaručuje podélnou i příčnou stálost hotového dílce. Díky této technologii podlaha nesesychá a nepracuje v topné sezóně jako masivní podlahy.

Vzhledem k vysoké kvalitě dodáváme tento druh dřevěných podlah od firem:

  • Kährs, Forbo, Magnum, Dekor

Dále nabízíme kompletní systém dřevěných podlah od fi Bona, které jsme však pro její rozsáhlost a komplexnost vyčlenili vlastní stránku - podlahy Bona.

Palubky - palubkové dřevěné podlahy

Tento typ dřevěných podlah dodáváme jak v měkkých dřevinách ( smrk, borovice ), tak i v tvrdých (dub), popř. v dřevinách exotických. Vyjimku tvoří bukové dřevo, které se pro tento typ masivní dřevěné podlahy nehodí.

U tvrdých a exotických dřevin preferujeme německou značku:

  • Berthold

Motáž se provádí pokládkou na dřevěný rošt, popř. metodou click s možností demontáže. U podlah od fi Berthold je možný i způsob pomocí lepení na pevný podklad.

Parkety - vlyskové dřevěné podlahy

Nejčastěji používané dřeviny pro výrobu parket jsou dub, javor a jasan. Buk se doporučuje pouze v menších formátech vzhledem k nestálosti dřeviny.

U malých prostor je způsob montáže pomocí lepení parket na pevný podklad. U velkých a sportovních hal jsou parkety přibíjeny na pevné dřevěné rošty.

Mozaikové a kazetové dřevěné podlahy

Velice krásná a ušlechtilá podlahová krytina, ovšem nehodí se do všech obytných prostor, poraďte se s námi, zda je tento druh podlah vhodný právě pro Vás. Jakostní třídy: Výběr, Standard, Rustikál. Nejčastěji používané dřeviny: dub, buk, javor, jasan. Buk se doporučuje pouze v menších formátech vzhledem k nestálosti dřeviny.

Pro vysokou kvalitu dodáváme tento druh podlah od firem:

  • Mozaik, Maflow, Empiry

Kontakt:

 

Tvorba www © WebPrezent